Schauinsland Reisen

Biuro podróży Schauinsland Reisen GmbH rozpoczeło działalność w 1918 roku i należy tak do najstarszych i najbardziej doświadczonych biur podróży w Niemczech. Schauinsland Reisen jest po 3 generacjch rodzinne biuro podróży oferujące wycieczki i bilety lotnicze do całego świata. 

Specjalnością biura podróży Schauinsland Reisen jest niezależna oferta zakwaterowania w 2.000 hotelach po całym świecie z możliwością transferu z lotniska do hotelu i z powrotem. Ofertę tą można znaleźć w sekcji zakwaterowania. Z biurem podróży Schauinsland Reisen podróżuje co roku na wczasy więcej niż 300.000 zadowolonych klientów. Do najbardziej wyszukiwanych destynacji należy naprz. Kuba, Dominikana, Kenia, Sri Lanka, Tajlandia, Mauritius i Egipt.

Biuro podróży Schauinsland Reisen jest odpowiednio ubezpieczone przeciw upadłości w zakładzie ubezpieczeniowym HanseMerkur Reiseversicherung AG über tourVERS.

>>> Proszę sobię wybrać last minute wycieczki od biura podróży Schauinsland Reisen <<<

Zalogowanie

 

Zapomniane hasło

 

Proszę się zalogować i otrzymają Państwo dostęp do specjalnych narzędzi i zniżek Nie mają Państwo konta? Proszę się zarejestrować!