Condor Flugdienst

Firma lotnicza Condor Flugdienst GmbH jest firmą - córką biura podróży Thomas Cook Gruppe, które jest w dziedzinie ruchu turystycznego drugi największy koncern europejski i w skali światowej zajmuje 3. miejsce. Dzięki swojej gęstej sieci 4 000 filii, zaopiekuje się co roku 13 milionami klientów. Firma lotnicza Condor należy do najbardziej ocenianych i również prawidłowo ocenianych  w dziedzinie ruchu - za korzystną cenę oferuje klientom usługi o wysokiej jakości na lotnisku i również na pokładzie swoich punktowo latających samolotów.

Firma lotnicza Condor Państwa przetransportuje na Wyspy Kanaryjskie i Balearskie, do Turcji, Egiptu, Grecji i na wyspy greckie, do Hiszpanii, Portugalia, Włochy, Bułgaria, na Cypr, Maltę i Maderę, do Tunezji, Turcji, ale również do dalekiej Azji (Srí Lanka), lub na Karaiby (Jamajka, Tobago, Grenada, Barbados), na Kubę, Kostarikę, do Dominikany, Meksyku, Brazylii, USA, Kanady i Alaski, na wyspy na Oceanie Spokojnym – Malediwy, Seszele, Mauritius, do krajów egzotycznych Afriki – Kenia, Gambia, Zanzibar, Kapwerdy.

>>> Wybierz bilet z listy lotnicze Condor zawiera Flugdienst <<<

Zalogowanie

 

Zapomniane hasło

 

Proszę się zalogować i otrzymają Państwo dostęp do specjalnych narzędzi i zniżek Nie mają Państwo konta? Proszę się zarejestrować!