Grecja Rhodos – wczasy pełne słońca

Opublikowany 27.11.2016

Czym cieszymy się w lecie najbardziej? Całodziennymi promieniami słońca. Te i o wiele więcej czekają na jednej z najpiękniejszych wysp greckich – wyspie Rhodos! Dlaczego nie skorzystać z naszej ciekawej oferty na świetne wakacje? Z niemieckimi biurami podróży z naszej oferty można cieszyć się nie tylko wyspą Rhodos lecz różnymi destynacjami.

Rhodos jest jednym z najbardziej słonecznych miejsc w Europie. Słońce świeci tutaj niesamowitych 300 dni w roku. Prawie na pewno nie może się więc zdarzyć, że zabraknie w trakcie Państwa wczasów ładnej pogody. Oprócz słońca oferuje Rhodos góry i wiele innych ciekawych miejsc.

Miłośnicy historii znajdą na wyspie Rhodos wiele zabytków, zarówno w miastach jak w odleglejszych obszarach. Bardzo interesującym dla turystów jest miasto Lindos, gdzie znajduje się starożytny Akropol. Wartym odwiedzenia jest również unikalny architektonicznie Klasztor Moni Tsambika. Miłośnicy przyrody z pewnością powinni odwiedzić także Siedem Źródeł.

PROPONUJEMY: Interesują Państwo wyspy greckie? Proszę wybrać z naszej oferty.

Jeżeli kochają Państwo sport i zabawy adrenalinowe, to powinni Państwo udać się do parku wodnego w Faliraki.Można tutaj znaleźć wiele oryginalnych atrakcji wodnych. Nikt nie będzie się nudził. Na pięknych plażach można także skorzystać z wielu sportów wodnych. Na przykład zachodnia część wyspy jest odpowiednia do uprawiania windsurfingu. Rhodos - wyspa wiecznego słońca - to idealne miejsce na wakacje dla każdego. Z nami czeka na Państwo Rhodos z otwartymi ramionami.