Malediwy tanio? Z nami jest to możliwe.

Opublikowany 06.11.2014

Malediwy - to nie tylko niekończące się plaże, wyspy koralowe i krystalicznie czyste morze. Znaleźć tutaj można także cenne z historycznego punktu widzenia miejsca, które oczarują każdego podróżnika. Stolica Male jest prawdziwym centrum archipelagu. Chodzi o centrum gospodarki, handlu i kultury. Jest siedzibę wszystkich instytucji rządowych. Male może pochwalić się również wieloma zabytkami i muzeami.

Malediwy są zazwyczaj wyszukiwane miłośnikami nurkowania, którym ta oto destynacja oferuje wiele intensywnych doświadczeń. Male ma jednak coś do zaoferowania dla każdego. Swoje wczasy mogą Państwo zaplanować tak, że spędzą Państwo kilka dni nad morzem i kilka dni wprost w Male. Male jest jednym z miejsc o największej gęstości zaludnienia w Azji, więc chodzi o rzeczywiście żywą metropolię. Mogą się Państwo udać na zakupy na lokalnych rynkach, gdzie można cieszyć się niepowtarzalną atmosferę.

Do najbardziej popularnych miejsc w Male należą dwasłynne meczety - Hukuru Miskiiy i Meczet Piątkowy. Meczet Piątkowy jest największym meczetem na Malediwach. Oba budynki są dominujące w całym regionie i należą do najpiękniejszych budynków w Male w ogóle. Male oferuje również wiele możliwości ładnych spacerów. Wszystkie głównezabytki i atrakcje są osiągalne na piechotę.