Wczasy Zakynthos

Opublikowany 17.07.2017

Poszukują Państwo ciekawej destynację dla tegorocznych wakacji? Poznajcie perłę Wysp Jońskich – Zakynthos. Ta oto wyspa grecka nie jest tak dobrze znana jak inne wyspy greckie, jednak oferuje wyjątkowe warunki dla Państwa wypoczynku.

Zakynthos z pewnością zachwyci Państwo swoim malowniczym krajobrazem i pięknymi plażami, które są jak wycięte z katalogów biur podróży. Błękitne morze i czyste plaże otacza piękna przyroda.

Do najbardziej popularnych turystycznie miejsc na wyspie Zakynthos należy ośrodek Laganas, który znajduje się w południowej części wyspy. Chodzi o luksusowy ośrodek turystyczny, który oferuje wysoki standard usług. Na wyspie Zakynthos można znaleźć także mniej ruchliwe miejsca takie jak na przykład Alykes lub Vassilikos. Czy już poszukują Państwo spokoju czy też zabawy, z pewnością wybiorą sobie.

W każdym zakątku wyspy Zakynthos można odczuwać niepowtarzalną grecką atmosferą. Nie powinni Państwo zapomnieć spróbować oryginalnych potraw i napojów. Kuchnia grecka jest bardzo smaczna. Odwiedzić można również osobliwe górskie wioski. Warte odwiedzienia są także na przykład Muzeum BizantyjskieNiebieska jaskinia lub zatoka Porto Vromi. Swoje wakacje na wyspie Zakynthos można spędzać w okresie od kwietnia do października, kiedy to przebiega tutaj główny sezon turystyczny.