Wypróbujcie kubańskie cygara wprost na Kubie

Opublikowany 13.04.2013

Kuba, która jest największym stanem na wyspach Karaibów, słusznie nazywana jest krajem cygar. Produkuje najwyższej jakości cygara, które są wywożone do całego świata. Na Kubie można dowiedzieć się o produkcji cygar i kupić ich w wyjątkowych cenach.

Podczas wakacji na Kubie będą Państwo na każdym kroku odczuwać niepowtarzalną atmosferę, dla której z pewnością warto odwiedzić ten oto kraj karaibski. Nie powinni Państwo ominąć zwłaszcza stolicę Kuby – Hawanę.

Hawana,która zamieszkiwana jest ponad dwoma milionami mieszkańców, pełna jest klejnotów architektury. Unikalna Plaza de la Catedral i budynek Capitolio z pewnością Państwo przekonają. Historyczne centrum Hawany często jest nazywane "Paryżem Karaibów" i nic w tym dziwnego. Przeplatają się tutaj różne style architektoniczne. Już w roku 1982 było centrum Hawany dodane do listy UNESCO. Tchnie ono niepowtarzalną atmosferą, którą mogą się Państwo cieszyć także w niektórym z lokalnych barów lub restauracji. Dlatego polecamy naszą ofertę wakacji na Kubie, podczas których będą Państwo mogli odkrywać piękno tego kraju.

Hawanie nie powinni Państwo przegapić spektakularnego muzeum Museo de la Revolucion, którego poznawanie zajmie kilka godzin. Muzeum to oferuje interesujący wgląd w historię Kuby, która pełna była zwrotów i ciekawych momentów. Nie brakuje również prezentacji aktualnego przywództwa politycznego.