Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

XPUR

Biuro XPUR Reisen powstało w 2012r. na niemieckim rynku. Jest dynamicznym sprzedawcą wyjazdów, który codziennie oferuje najbardziej korzystne cenowo wyjazdy. Czerpie z długoletnich doświadczeń swojej macierzystej spółki ITT, która istnieje na rynku już od 1996r., kiedy to specjalizowała się w wyjazdach do Turcji.  Obecnie sprzedaje wyjazdy do całego świata. 

Mogą Państwo pojechać na „plażowy” wyjazd do Hiszpanii, Grecji, Turcji, lub Egiptu. Mają Państwo również możliwość wybrać z szerokiej oferty turystyki kulturowej i odwiedzić jedną z uroczych metropolii europejskich, które same nawołują do ich zwiedzania. Mogą Państwo w ten sposób zaliczyć Paryż, Rzym ale również Barcelonę Gaudiego. „Kamienie budowlane” Państwa wyjazdu zostają połączone w momencie złożenia zamówienia. Zamówienie gwarantuje najniższą możliwą cenę w czasie bookingu. Dzięki temu jest również możliwość spersonalizowania wyjazdu. Najważniejsze dla XPUR Reisen to duży indywidualizm i usługi na najwyższym poziomie.

XPUR GmbH
Oststrasse 115
Düsseldorf DE-40210
Tel.:+49 211300470 
E-Mail: service@xpur-reisen.de

>>> Proszę sobię wybrać last minute wycieczki od biura podróży Neckermann Reisen  <<<


Poprzednie Następne