ITS

ITS Reisen istnieje już od 1970r. i razem z  Billa Reisen, Dertours, Jahn Reisen i Meier Weltreisen należy obecnie do Rewe Group. Rewe Group to aktualnie drugi największy sprzedawca wyjazdów na terenie Niemiec, którego roczny dochód wynosi 2,97 miliard Euro. W 1995r. rozszerzył swoją działalność na Austrię a w 2006r. otworzył swoje biura nawet w Rosji.  Trzy lata później została otwarta jego pierwsza filia w Pradze.

Z wszystkich członków Rewe Group posiada ITS największą ofertę hoteli biorąc pod uwagę komplet  oferowanych wyjazdów grupy. Specjalizuje się przede wszystkim w oferowaniu trzy- i czterogwiazdkowych hoteli. Firma ukierunkowała swoją ofertę na wczasy rodzinne dla młodych par z dziećmi, ale również na  singli z dziećmi. Biuro ma ciekawe zniżki dla dzieci i równocześnie stałe obniżone ceny dla całych rodzin. W jej ofercie są loty dalekobieżne, loty średniodystansowe, chociaż do hotelu można dojechać także własnym środkiem transportu. Biuro oferuje również wyjazdy do wszystkich miast europejskich. Każdy hotel można zarezerwować oddzielnie. Z ITS Reisen mogą Państwo wyjechać do ponad 50 krajów i miejsc takich jak Afryka, czy piękne Karaiby, mogą Państwo zwiedzić wszystkie ciekawostki USA, Malezji, Singapuru albo odwiedzić indyjski Taj Mahal. Do top dziesiątki najczęściej odwiedzanych miejsc należą: Grecja, Włochy, Hiszpania, Niemcy, Francja czy Turcja. Specjalną ofertę biura podróży ITS stanowią miejsca kręcenia znanych filmów i seriali.

Mają Państwo możliwość odwiedzenia autentycznych miejsc, w których kręcono oskarowe filmy La La Land, Mission Impossible, ale również pustynię marokańską, na której z kolei kręcono Star Wars. Można też wybrać się do Dublina, w którym kręcono Trainspotting. Dla miłośników Games of Thrones  biuro oferuje wyjazdy do Królewskiego Portu, czyli uroczego Dubrownika.

Duży nacisk biuro kładzie również na kulturowe, ekonomiczne, socjalne i ekologiczne warunki oferowanych krajów, zapewniając w ten sposób małe obciążenie środowiska naturalnego przez turystykę. ITS Reisen za swoje usługi uzyskało wiele pozytywnych ocen  - jak na przykład „bardzo dobry” od Stiftung Warentest.

ITS DER Touristik Köln GmbH
DER Touristik Deutschland GmbH
Humboldtstrasse 140-144
DE-51149 Köln
Tel.:+49 220342120
Mail:service@jahnreisen.de

>>> Proszę sobię wybrać last minute wycieczki od biura podróży Neckermann  <<<


Poprzednie Następne