Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Tropo classic

TROPO classic to biuro podróży, które tworzy dynamiczne pakiety wyjazdów i ukierunkowuje się na cenowo dostępne, dobrej jakości wyjazdy last minute. W ramach pakietów mogą Państwo zamówić sam hotel, ale również klasyczny wyjazd czy pobyt SPA w jednym z luksusowych hoteli. Propozycje wyjazdów wytwarzane są codziennie z ponad 200 milionów możliwości zawartych w ofercie biura. Z TROPO mogą Państwo podróżować do miejsc na całym świecie. Firma koncentruje się co prawda na podróżach po Morzu Śródziemnym, jednak ma ona również szeroką ofertę miejsc na całym świecie.  Na przykład na weekend mogą się Państwo udać do Londynu, Paryża i Madrytu. Albo wyruszyć na poznanie romantycznego krajobrazu Majorki. Na Majorce można wybrać się na zakupy w stolicy -  Palma de Mallorka albo (już od maja) kąpać się w morzu i przechadzać się jej gotyckimi uliczkami, czy obejrzeć katedrę. Tutaj mogą Państwo na własnej skórze doświadczyć słynnej majorkańskiej gościnności i skosztować wykwintnych hiszpańskich delikatesów. Do najbardziej ulubionych miejsc należą: Paquera, El Arenal, Cala Millor i Alcudia. Długie piaszczyste plaże są idealne na wczasy z dziećmi.  Ci, którzy dają pierwszeństwo bardziej aktywnemu stylowi urlopu, mogą wejść na najwyższą górę Majorki - Puig Major, która liczy 1445 metrów nad poziomem morza i cieszyć się fantastycznym widokiem. TROPO ma również pakiety wyjazdów, które kosztują 299 Euro i są idealne pod kątem  dostępności cenowej. Mogą Państwo w ten sposób odwiedzić Tenerrife, ale również Ibizę czy Hiszpanię.

TROPO uzyskało wyróżnienie TÜV - pierwsze w kategorii najlepszy portal turystyczny. Biuro należy do Trusted shops, który rejestruje sprawdzone i wiarygodne portale internetowe. Z TROPO mają Państwo możliwość wybrać z niewiarygodnej ilości ofert tę właściwą dla Państwa. Bez względu na to, czy wybiorą Państwo podróż za 299 Euro albo jedną z ofert dla singli, par, rodzin czy pobyt związany z kąpaniem się w morzu, TROPO jest dla Państwa zawszy właściwym partnerem. 

Tropo GmbH
Mönckebergstraße 27
Hamburg DE-20095
Tel.: +49 (0)234 96103 597
E-Mail: tropo.de@gfr-center.de

>>> Proszę sobię wybrać last minute wycieczki od biura podróży Tropo classic  <<<


Poprzednie Następne