Termin i długość
17.4. – 10.6. (7–10 dni)
Liczba osób
2 dorośli
Termin i długość
17.4. – 10.6. (7–10 dni)
Liczba osób
2 dorośli
Wyżywienie
All inclusive

Nie znaleziono wycieczki

Przepraszamy, nie znaleziono takiej wycieczki.

Zmień parametry wyszukiwania lub wybierz spośród wycieczek, które najbardziej przypominają Twój aktualny wybór.
Wyświetlamy wycieczki według podanej lokalizacji, daty, czasu trwania i liczby osób. Pozostałe parametry usuniemy.

O hotelu

Opis ma charakter wyłącznie orientacyjny. Można znaleźć dokładny opis konkretnego terminu.
Ważne informacje:
Zwracamy uwagę, że mają one wpływ na obiekty hotelowe, obiekty zewnętrzne, usługi i działalność gastronomiczną, np. W przypadku pandemii, ale także ograniczenia dotyczące wjazdu / wyjazdu, a także ogólna zgodność z lokalnymi przepisami nie są w żadnym momencie wykluczone.

Uwaga dotycząca obłożenia pokoju:
W przypadku zajmowania pokoju dwuosobowego z kilkoma dodatkowymi łóżkami powierzchnia użytkowa pokoi zostanie zmniejszona. Dlatego zalecamy zarezerwowanie pokoju rodzinnego składającego się z jednego pokoju lub kilku pokoi bezpośrednio, jeśli są dostępne, w zależności od dostępności i oferty danego hotelu.

Uwaga dotycząca wycieczek zorganizowanych (hotel lotniczy):
Należy pamiętać, że nasze informacje na temat przepisów dotyczących bagażu i cateringu pokładowego zarezerwowanych linii lotniczych, a także wymagania dotyczące wjazdu, miejsca docelowego i informacje specjalne są częścią umowy podróży. Informacje te można znaleźć w Internecie pod adresem: LMX Flight and Destination Information (http://www.lmx.info).

Informacje - Opłaty za odprawę

Należy zauważyć, że odprawa online musi zostać przeprowadzona w następujących liniach lotniczych, w przeciwnym razie zostaną poniesione dodatkowe koszty odprawy na lotnisku. Godziny odprawy online i opłaty na lotnisku za osobę/dziecko są następujące: odprawa online Sun Express najwcześniej 36 godzin i nie później niż 3,5 godziny przed odlotem, w przeciwnym razie 5,00 €; Odprawa online Eurowings nie wcześniej niż 72 godziny i nie później niż 3 godziny przed odlotem, w przeciwnym razie 15 € ; Odprawa online TuiFly najwcześniej 48 godzin i co najmniej 5 godzin przed odlotem, w przeciwnym razie 25 € ; Odprawa online Ryanair najwcześniej 24 godziny i co najmniej 2 godziny przed odlotem, w przeciwnym razie 55 €.

Aluzja:
Ograniczona mobilność

Należy pamiętać, że nasze pakiety zasadniczo nie są odpowiednie dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, chyba że w opisie produktu zaznaczono inaczej. Chętnie jednak udzielimy Państwu bardziej szczegółowych informacji na temat takiej przydatności na życzenie, biorąc pod uwagę Państwa potrzeby.

Wyposażenie

  • Siłownia
  • Basen
  • WIFI

Opinie

Ocena ogólna
57 %
Recenzje klientów AirstopRecenzje klientów (0)
Wszystkie recenzjeVšechny (0)

Niestety, nie ma żadnych opinii klientów Airstop na temat tego hotelu. Możesz zapoznać się z opiniami innych gości hotelu.