5 vor Flug X

5 vor Flug X

5vorFlug X to marka spółek FTI Group, które mają wspólną siedzibę w niemieckim Monachium. Zostały założone w 2004r. , z których w krótkim okresie czasu powstała trzecia największa firma oferująca wyjazdy last minute. Specjalizują się również w oferowaniu wyjazdów super last minute. Ten typ wyjazdów można zamówić maksymalnie 8-6 tygodni przed odjazdem a minimalnie jeden dzień przed odlotem. To idealna oferta w kategorii spontanicznych wczasów we wspaniałych cenach. Firma gwarantuje Państwu najniższe ceny i oferuje codziennie ponad 40 milionów wyjazdów.

Grupa FTI to biuro podróży, które zostało założone w 1983r. Ma swoją siedzibę w niemieckim Monachium. W pierwszych latach swojej działalności specjalizowało się w wyjazdach na Maltę i okoliczne wyspy. Od wtedy firma się rozrosła i obecnie jest ona czwartym największym biurem w Europie, ze spółką-córką w Szwajcarii i filiami w Austrii, USA, na Malcie, we Francji i w Azji. Następne spółki-córki są również biurami podróży 5 vor Flug a BigXtra. Grupa FTI ma obecnie ponad 7000 pracowników na całym świecie. W latach 2015/2016r. podróżowało z FTI ponad 4,7 milionów klientów. Roczny obrót firmy wynosił 2,75 miliard Euro. 

Firma ma szeroką ofertę wyjazdów dla całych rodzin oraz pobytów w najpiękniejszych nadmorskich miejscowościach śródziemnomorskich, gdzie będą Państwo mogli zobaczyć piękno antycznej Grecji albo rozsmakować się w typowej włoskiej kuchni z widokiem na Morze Śródziemne. W ofercie są naturalnie również odległe egzotyczne miejsca takie jak Tajlandia, Karaiby i Singapur. Zależy całkowicie od Państwa, jakie urocze miejsca kuli ziemskiej chcą Państwo zobaczyć. 5vorFlug posiada certyfikat TÜV.

5 vor Flug X
FTI Touristik GmbH
Landsberger Straße 88
München DE-80339
Tel.:+49 8925251000
E-Mail: kontakt@5vorflug.de

>>> Proszę sobię wybrać last minute wycieczki od biura podróży 5 vor Flug  <<<

Dlaczego wybrać Airstop

Globe17 lat oferujemy wyjazdy wysokiej jakości w korzystnych cenach
PlaneGwarancja takiej samej ceny jak bezpośrednio w biurze podróży
CompassNajwiększe niemieckie i czeskie biura podróży w jednym miejscu
CardOnline rezerwacja z możliwością zapłaty kartą płatniczą