Alltours X

Alltours X

Biuro podróży Alltours X jest piątym co do wielkości biurem podróży na terenie Niemiec, i wraz z  biurami podróży Beybey i Alltours należy do tej samej grupy biznesowej.

Firma, której siedziba znajduje się obecnie w Düsseldorfie pierwotnie wywodzi się z Kleve. Została założona w 1974r. przez Williego Verhuvena, który jest w dalszym ciągu jej prezesem. W latach osiemdziesiątych biuro podróży rozszerzyło swoją działalność i od 1991r. oferuje również bardziej egzotyczne wyjazdy, nie tylko w okolice Morza Śródziemnego. Dzisiaj podróżuje z Alltours rocznie ponad 1,63 milionów klientów a jej obrót wynosi ponad 1,33 miliard Euro w skali roku. Firma posiada ponad 200 filii swojego biura podróży, jak i również sieć hoteli Allsun Hotels, do której należy  32 miejsc zakwaterowania na Majorce i Wyspach Kanaryjskich.

Przepis na sukces Alltours jest prosty a zarazem unikatowy. Biuro oferuje wysoką jakość w najniższych cenach, starając się wyjść naprzeciw każdemu życzeniu klienta. I dlatego też Alltours oferuje wszystko – od majorkańskiego pensjonatu kończąc na 5-gwiazdkowych hotelach all inclusive. Alltours organizuje wyjazdy przede wszystkim do miejsc śródziemnomorskich i na Wyspy Kanaryjskie. Mogą jednak Państwo wyruszyć  również w podróż do takich egzotycznych miejsc jak Meksyk, Kuba, Malediwy czy Tajlandia.

Unikatowa jest również gwarancja dobrej jakości oferowana przez Alltours. Jeżeli po przyjeździe na miejsce, stwierdzą Państwo, iż stan rzeczywisty nie odpowiada informacjom zawartym w katalogu, mają Państwo możliwość poinformować rezydenta o zaistniałym stanie, a jeśli wada nie zostanie usunięta w ciągu 24 godzin, będą Państwo mogli za darmo wrócić do domu, i otrzymają zwrot całkowitych kosztów  wycieczki. To również dzięki temu firma Alltours w 2016 r. uzyskała od niemieckiego instytutu zajmującego się jakością usług, tytuł najlepszego biura podróży. 

Alltours Flugreisen GmbH
Dreischeibenhaus 1
Düsseldorf DE-40211
Tel.: +49 (0)211/54 27 - 4200
E-Mail: service@alltours-x.de

>>> Proszę sobię wybrać last minute wycieczki od biura podróży Alltours X Flugreisen  <<<

Dlaczego wybrać Airstop

Globe17 lat oferujemy wyjazdy wysokiej jakości w korzystnych cenach
PlaneGwarancja takiej samej ceny jak bezpośrednio w biurze podróży
CompassNajwiększe niemieckie i czeskie biura podróży w jednym miejscu
CardOnline rezerwacja z możliwością zapłaty kartą płatniczą