BigXtra X

BigXtra X

BigXtra X Touristik GmBH to jeden z największych podmiotów, który zajmuje się bezpośrednią sprzedażą wyjazdów klientom końcowym. Siedziba spółki, tak samo jak w przypadku pozostałych członków FTI Group, znajduje się w niemieckim Monachium. Spółka oferuje wyjazdy do Emiratów Arabskich,  ale również rejsy czy piękne miejsca wypoczynku w Niemczech, Austrii, Włoszech i rejonie śródziemnomorskim. Spółka została założona w 2001r. a pięć lat później weszła w skład grupy FTI.

Grupa FTI to biuro podróży, które zostało założone w 1983r.  Ma swoją siedzibę w niemieckim Monachium. W pierwszych latach swojej działalności specjalizowało się w wyjazdach na Maltę i okoliczne wyspy. Od tego czasu  firma się rozrosła i obecnie jest ona czwartym największym biurem w Europie ze spółką-córką w Szwajcarii i filiami w Austrii, USA, na Malcie, we Francji i w Azji. Następne spółki-córki są również biurami podróży 5 vor Flug a BigXtra. Grupa FTI ma obecnie ponad 7000 pracowników na całym świecie. W latach 2015/2016r. podróżowało z FTI ponad 4, 7 milionów klientów. Roczny obrót firmy wynosił 2,75 miliard Euro. 

Do najbardziej ulubionych miejsc wycieczkowych należy Morze Śródziemne, Turcja, Malta, Egipt, Włochy, ale również bardziej oddalone miejsca, takie jak na przykład Tajlandia.

BigXtra Touristik GmbH
Landsberger Strasse 88
München DE-80687
Tel.:+49 89-71045 4200
E-Mail: reisebuero@bigxtra.de

 

>>> Proszę sobię wybrać last minute wycieczki od biura podróży BigXtra X  <<<

Dlaczego wybrać Airstop

Globe17 lat oferujemy wyjazdy wysokiej jakości w korzystnych cenach
PlaneGwarancja takiej samej ceny jak bezpośrednio w biurze podróży
CompassNajwiększe niemieckie i czeskie biura podróży w jednym miejscu
CardOnline rezerwacja z możliwością zapłaty kartą płatniczą