Billa Reisen

Firma Billa Reisen została założona w 1998r. i jest obecnie częścią składową ITS Reisen, które należą  do międzynarodowej spółki Rewe. Do Rewe należy również IST, DERTOUR, Meiers Weltreisen, Travelix i Kuoni. Do połączenia z Billą, najważniejszej marki grupy Rewe doszło w 2009r.  W ten sposób powstał mocny organizator wycieczek z filiami w Niemczech, Austrii i Republice Czeskiej. 

Grupa Rewe to aktualnie drugi największy organizator wycieczek na niemieckim rynku z rocznym dochodem przekraczającym 2,97 miliard Euro. W 1995r. rozszerzyła ona swoją działalność do sąsiedniej Austrii a w 2006r. nawet do Rosji. Do Republiki Czeskiej dotarła w 2009r.

Z Billa mają Państwo pewność, że podróżują ze sprawdzonym organizatorem wycieczek. Mogą Państwo wybierać z szerokiej gamy weekendów w miastach europejskich, wyjazdów oferujących narty czy kąpiele morskie. Billa Reisen ma również świetne oferty dla rodzin. Można wybierać, czy chcą Państwo skorzystać z własnego transportu i zamówić tylko hotel czy willę na lato, czy też skorzystać z tysiąca podróży lotniczych albo ofert last minute. Do najbardziej ulubionych miejsc należą Niemcy, Austria, Turcja i Hiszpania.

Billa Reisen/ REWE Austria Touristik GmbH
IZ NÖ-Süd, Strasse 3, Objekt 16
Wiener Neudorf A-2355
Tel.:  +43(0)1-580 99 
E-Mail: itsbilla@itsbilla.co.at

>>> Proszę sobię wybrać last minute wycieczki od biura podróży ITS Billa  <<<


Poprzednie Następne