Byebye

ByeBye tours powstało w 2008r. w grupie Alltours jako sprzedawca dynamicznych podróży, któremu udało się zaistnieć na rynku jako sprzedawcy szerokiej gamy wyjazdów. Biuro podróży Alltours jest piątym największym biurem podróży na terenie Niemiec, i wraz z biurami podróży ByeBye i Alltours-x należy do tej samej grupy biznesowej.

Firma, której siedziba znajduje się obecnie w Düsseldorfie pierwotnie wywodzi się z Kleve. Została założona w 1974r. przez Williego Verhuvena, który w dalszym ciągu jest jej prezesem. W latach osiemdziesiątych biuro podróży rozszerzyło swoją działalność i od 1991r. oferuje również bardziej egzotyczne wyjazdy, nie tylko w okolice Morza Śródziemnego. Obecnie podróżuje z Alltours rocznie ponad 1,63 milionów klientów a obrót wynosi ponad 1,33 miliard Euro w skali roku. Firma posiada ponad 200 filii swojego biura podróży, ale również sieć hoteli Allsun Hotels, do której należy 32 miejsc zakwaterowania na Majorce i Wyspach Kanaryjskich.

Dzięki wielkości Alltours mogą Beybey tours codziennie korzystać z szerokiej oferty linii lotniczych. Ponad 60% hoteli, które można znaleźć na naszych stronach jest tylko w ofercie Beybey tours.

Biuro zyskało również wiele renomowanych wyróżnień  – na przykład za najlepsze strony internetowe roku. 

ByeBye GmbH
Dreischeibenhaus 1
Düsseldorf DE-40211
Tel.:  +49 (0)211 54 27-8900
E-Mail: reservierung@byebye.de

>>> Proszę sobię wybrać last minute wycieczki od biura podróży Byebye  <<<


Poprzednie Następne