DERTOUR

Dertours to najstarsze biuro podróży na niemieckim rynku. Zostało założone w 1917r. w Berlinie, gdzie stale znajduje się jego siedziba. Od tego czasu firma znacząco się rozrosła i obecnie jest jednym z największych  biur podróży na niemieckim rynku. Roczny obrót firmy kształtuje się w okolicach 155,7 milionów Euro. Firma posiada ponad 766 biur na całym świecie, które oferują produkty Detours. Obecnie Detours 100% to spółka-córka Rewe Group.

Z Dertours mogą Państwo stworzyć sobie całkowicie indywidualne wczasy. Mają Państwo możliwość „skomponować” je sobie w taki sposób, żeby w zupełności odpowiadały wszystkim Państwa wymogom. Do Państwa należy wybór, z jakimi liniami lotniczymi chcą Państwo wyjechać na wczasy. Również długość pobytu, typ hotelu czy rodzaj wynajmowanego samochodu zależy całkowicie od Państwa. Do miejsca docelowego można dotrzeć transportem lotniczym, samochodowym i kolejowym. Mogą Państwo również wybierać, czy zakwaterowanie będzie w hotelu, w willi letniej czy też w apartamencie wypoczynkowym.

Ten organizator wyjazdów ma na rynku wiodącą pozycję w oferowaniu podróży do oddalonych miejsc takich jak Ameryka Północna, Australia, Nowa Zelandia, Emiraty Arabskie czy Azja. Również w wypadku tego biura charakterystyczna jest duża elastyczność i całkowite dostosowanie się do Państwa wymagań. Jeżeli chcą Państwo poznać w trakcie podróży więcej krajów jednocześnie i odwiedzić różnorodne kultury, można wybierać z szerokiego spektrum statków transoceanicznych, ponieważ Detours oferuje rejsy po wszystkich morzach świata. Morze mogą Państwo przemierzyć również na żaglówce. Dla miłośników sportu zostało przygotowane wiele aktywnych wycieczek. Mogą Państwo wybrać wyjazdy tenisowe, nacieszyć się szczytami gór podczas wspinaczek albo pograć w golfa na jednym z oferowanych wyjazdów. W Detours jest również miejsce nawet dla miłośników kultury. Mogą Państwo wybierać z szerokiej oferty wyjazdów do miast europejskich albo biletów na musicale, koncerty muzyki klasycznej albo do muzeów. Biuro jest również od 1956r. największym organizatorem wyjazdów na imprezy sportowe, a więc mogą Państwo z nim wziąć udział w zawodach Formuły 1, nowojorskim maratonie, czy w meczach Bundesligi.

Nie ma znaczenia, czy chcą Państwo pojechać do jednego z ekskluzywnych pięcio/ sześciogwiazdkowych hoteli czy na koncert muzyki klasycznej – wszystko to odnajdą Państwo w ofercie biura. Firma, która jest od ponad 50 lat oficjalnym partnerem Olimpiady, spełni wszelkie Państwa życzenia.

DER Touristik Deutschland GmbH
Emil-von-Behring-Str. 6
DE-60439 Frankfurt
Tel.:+49 69 9588-00
Mail:service@dertour.de

>>> Proszę sobię wybrać last minute wycieczki od biura podróży DERTOUR  <<<


Poprzednie Następne