Zájezdy s ITS

ITS Reisen istnieje już od 1970r. i razem z  Billa Reisen, Dertours, Jahn Reisen i Meier Weltreisen należy obecnie do Rewe Group. Rewe Group to aktualnie drugi największy sprzedawca wyjazdów na terenie Niemiec, którego roczny dochód wynosi 2,97 miliard Euro. W 1995r. rozszerzył swoją działalność na Austrię a w 2006r. otworzył swoje biura nawet w Rosji.  Trzy lata później została otwarta jego pierwsza filia w Pradze.

Z wszystkich członków Rewe Group posiada ITS największą ofertę hoteli biorąc pod uwagę komplet  oferowanych wyjazdów grupy. Specjalizuje się przede wszystkim w oferowaniu trzy- i czterogwiazdkowych hoteli. Firma ukierunkowała swoją ofertę na wczasy rodzinne dla młodych par z dziećmi, ale również na  singli z dziećmi. Biuro ma ciekawe zniżki dla dzieci i równocześnie stałe obniżone ceny dla całych rodzin. W jej ofercie są loty dalekobieżne, loty średniodystansowe, chociaż do hotelu można dojechać także własnym środkiem transportu. Biuro oferuje również wyjazdy do wszystkich miast europejskich. Każdy hotel można zarezerwować oddzielnie. Z ITS Reisen mogą Państwo wyjechać do ponad 50 krajów i miejsc takich jak Afryka, czy piękne Karaiby, mogą Państwo zwiedzić wszystkie ciekawostki USA, Malezji, Singapuru albo odwiedzić indyjski Taj Mahal. Do top dziesiątki najczęściej odwiedzanych miejsc należą: Grecja, Włochy, Hiszpania, Niemcy, Francja czy Turcja. Specjalną ofertę biura podróży ITS stanowią miejsca kręcenia znanych filmów i seriali.

Mają Państwo możliwość odwiedzenia autentycznych miejsc, w których kręcono oskarowe filmy La La Land, Mission Impossible, ale również pustynię marokańską, na której z kolei kręcono Star Wars. Można też wybrać się do Dublina, w którym kręcono Trainspotting. Dla miłośników Games of Thrones  biuro oferuje wyjazdy do Królewskiego Portu, czyli uroczego Dubrownika.

Duży nacisk biuro kładzie również na kulturowe, ekonomiczne, socjalne i ekologiczne warunki oferowanych krajów, zapewniając w ten sposób małe obciążenie środowiska naturalnego przez turystykę. ITS Reisen za swoje usługi uzyskało wiele pozytywnych ocen  - jak na przykład „bardzo dobry” od Stiftung Warentest.

ITS
DER Touristik Deutschland GmbH
Humboldtstrasse 140-144
DE-51149 Köln
Tel.:+49 220342120
Mail: service@its.de

>>> Proszę sobię wybrać last minute wycieczki od biura podróży Neckermann  <<<

ITS
Adres:

ITS

DER Touristik Deutschland GmbH

Humboldtstrasse 140-144DE-51149 Köln

KontaktyTel.:+49 2203420 Mail:service@its.de
Globe
18 lat oferujemy wyjazdy wysokiej jakości w korzystnych cenach
Plane
Gwarancja takiej samej ceny jak bezpośrednio w biurze podróży
Compass
Największe niemieckie i czeskie biura podróży w jednym miejscu
Card
Online rezerwacja z możliwością zapłaty kartą płatniczą
1.3. – 24.4. (7–10 dni)
Warszawa Chopin + 12, 2 dorośli
Miejsce
Miejsce
Termin i długość
1.3. – 24.4. (7–10 dni)
Liczba osób
2 dorośli
Miejsce odlotu
Warszawa Chopin + 12
Loty bezpośrednie
Wyżywienie
Wyżywienie
Standard hotelu
i więcej
Ocena hotelu
Ocena hotelu
Koszt za osobę
Koszt za osobę
Rodzaj pokoju
Rodzaj pokoju
Plaża
Plaża
Rodzina
Rodzina
Przeznaczone dla
Przeznaczone dla
Wyposażenie hotelu
Wyposażenie hotelu
Sport
Sport
Bez transferu
Biuro podróży
ITS