Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Jahn Reisen

Biuro podróży Jahn Reisen GmbH, pierwotnie założona przez Friedricha Jahna z orientacją na podróżowanie terytorium Lasu Wiedeńskiego, należy do firmy REWE Turistik GmbH, która dzięki swoim sześciu biurom podróży ( Jahn Reisen, ITS, Tjaereborg, Dertour, Meier’s Weltreisen, ADAC Reisen) zapewnia podróżowanie 6 milionom klientów za rok. 

Jahn Reisen jest austriackim biurem podróży, które się przede wszystkim orientuje na pośredniczenie wycieczek dla klientów wymagającym komfort i jakość usług oferowanych. Specjalnością Jahn Reisen są pobyty objazdowe i w wycieczki wypoczynkowe przede wszystkim w Hiszpanii i Grecji i rejsy po Morzu Śródziemnym, ale również w Tunezji, Turcji, na Wyspach Kanaryjsich i Balearskich, na Sri Lance lub w Dominikanie i pobyty indywidualne według wymagań klienta. Jahn Reisen również oferuje zakwaterowanie luksusowe w wygodnie umieszczonych hotelach cztero- i więcej gwiazdkowych w destynacjach ekskluzywnych. Oferuje rówież interesujące programy wellness i możliwość przyjemnie aktywnego spędzenia wczasów najwyższego komfortu.

BIuro podróży jest odpowiednio ubezpieczone przeciw upadłości w zakładzie ubezpieczeniowym DRS.

>>> Proszę sobię wybrać last minute wycieczki od biura podróży Jahn Reisen <<<

Dokumenty do pobrania: Cestovní smlouva


Poprzednie Następne