Jahn Reisen

Jahn Reisen

Jahn Reisen powstało w 1979r. w Monachium i od 2001r. razem z Billa Reisen, Ist Reisen oraz Meiers Weltreisen należy do grupy Rewe. To dzisiaj drugie największe biuro podróży w Niemczech z obrotem w skali roku około 2,97 miliard Euro.

To biuro podróży ukierunkowane jest na wymagających klientów - indywidualistów. Duży wybór  oraz pierwszorzędna jakość są dla tej firmy najwyższym priorytetem. Firma nie oferuje wyłącznie najbardziej luksusowe hotele i najlepsze usługi. Do najpiękniejszych miejsc na świecie mogą Państwo dotrzeć własnym środkiem lokomocji, samolotem albo statkiem. Mogą wytworzyć sobie Państwo własny, indywidualny plan podróży zgodny ze swoimi życzeniami. Biuro oferuje również wyjazdy dla wymagających rodzin. Ma w swojej ofercie program Jahn Reisen Select, który jest ukierunkowany na ofertę ekskluzywnych pobytów SPA. Plus Erlebnistouren specjalizuje się w wycieczkach poznawczych, które stworzą sobie Państwo zgodnie ze swoimi życzeniami.

Najpopularniejszymi krajami są Dominikana, Malediwy, Meksyk, Kenia, Tajlandia i Wietnam. Jeśli chcą Państwo zwiedzić perełki starego kontynentu, podczas przedłużonego weekendu  istnieje możliwość zapoznania się z metropoliami europejskimi. Mogą sobie Państwo zamówić wyjazd do Włoch, Hiszpanii, Chorwacji czy Turcji.

Jahn Reisen
DER Touristik Deutschland GmbH
Humboldtstrasse 140
DE-51149 Köln
Tel.:+49 220342120
Mail:service@jahnreisen.de

>>> Proszę sobię wybrać last minute wycieczki od biura podróży Jahn Reisen  <<<

Dlaczego wybrać Airstop

Globe17 lat oferujemy wyjazdy wysokiej jakości w korzystnych cenach
PlaneGwarancja takiej samej ceny jak bezpośrednio w biurze podróży
CompassNajwiększe niemieckie i czeskie biura podróży w jednym miejscu
CardOnline rezerwacja z możliwością zapłaty kartą płatniczą