Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Meier`s Weltreisen

Meiers Reisen jest od 1984r., a więc od roku swego powstania specjalistą od wszystkiego, co znajduje się daleko. Jest liderem na rynku oferującym wycieczki poznawcze, podróże lotnicze, wyjazdy językowe i studenckie oraz pobyty nad morzem na wszystkich kontynentach. Należy obecnie wraz z Billa Reisen, Dertours, Jahn Reisen i Meiers Weltreisen do grupy Rewe. To drugie największe biuro podróży w Niemczech  z rocznym obrotem około 2,97 miliard Euro.

Już ponad 30 lat odnosi sukcesy przede wszystkim dzięki ogromnej ilości wiernych klientów, ponieważ ta marka oferuje najwyższy standard w korzystnych cenach. Ponad połowa wszystkich klientów do wyjazdów dokupuje dodatkowo wycieczki poznawcze, które prowadzi profesjonalny – specjalnie wyszkolony pilot. To oczywiście jeszcze nie pełna oferta biura. Firma jest numerem jeden na rynku z wyjazdami do Azji, ale również do bliższych miejsc – takich jak Niemcy czy Austria. Pozycję lidera na rynku zyskała dzięki szerokiej ofercie wyjazdów do przepięknych, jednak niezbyt  turystycznie znanych miejsc, tak więc z biurem mają Państwo wyjątkową możliwość wypoczęcia na pustych, piaszczystych plażach w Tajlandii albo korzystania z bycia sam na sam podczas zdobywania szczytów Alp. W ofercie są wyjazdy na cztery kontynenty, tak więc  mogą Państwo zwiedzić Europę, Azję, Australię, Nową Zelandię i Afrykę. Mogą Państwo odkrywać piękno USA, Kanady, Tajlandii oraz Południowego Pacyfiku. Do Państwa dyspozycji pozostaje przez cały czas wyjazdu doskonale przeszkolony rezydent, który wykona wszystko, żeby Państwa zadowolić. Mogą Państwo wyjazd dobrać indywidualnie, tak, żeby całkowicie sprostał Państwa życzeniom. Można wybierać z szerokiej oferty sprawdzonych hoteli, wypożyczyć sobie samochód albo nawet wóz kempingowy i wybrać z  szerokiej oferty wycieczek fakultatywnych tą, która będzie dla Państwa najciekawsza. Oferta oczywiście obejmuje także rejsy na statkach transoceanicznych. Jeśli lubią Państwo przyrodę, jest możliwość wyboru z szerokiej gamy  wyjazdów do parków narodowych, gdzie podczas safari w Namibii można spotkać dzikie drapieżniki albo podczas wycieczki do tajlandzkiej puszczy wykąpać się w przezroczystej wodzie wodospadu. Nawet wycieczki do parków narodowych można dowolnie kombinować z pobytem nad morzem lub innymi wycieczkami. Oferta Traum hotel obejmuje luksusowe hotele na całym świecie.  Chodzi o najbardziej wykwintne kompleksy wypoczynkowe, z przepięknymi plażami i najlepszymi usługami. Biuro często oferuje również bogaty program SPA.

Meiers Reisen to idealne biuro podróży, jeżeli lubią Państwo spontaniczne wycieczki w trakcie pobytu,  wycieczki poznawcze czy też luksusowe pobyty SPA. Zdala od domu mogą Państwo relaksować we wspaniałych hotelach podbijać nieznane miejsca i odkrywać ich piękno. 

Meier`s Weltreisen
DER Touristik Deutschland GmbH
Emil-von-Behring-Str. 6
DE-60439 Frankfurt am Main
Tel.:+49 69 958800
Mail:service@meiers-weltreisen.de