TUI Deutschland

TUI to jedno z najstarszych biur podróży na rynku niemieckim. Zostało założone w 1923r., jednak w dziedzinie turystyki zaistniało dopiero w 1968r. Już trzy lata później firma kupiła udziały w różnych sieciach hoteli. W 1990r. firma zmieniła nazwę na TUI i od 2007r. jest największym biurem podróży na świecie z rocznym obrotem ponad 18 miliard Euro. Siedziba Tui znajduje się w Berlinie i  Hannowerze.

TUI posiada ponad 300 hoteli, które dysponują ponad 210 000 łóżek w ponad 30 krajach na świecie. Do tego należą własne sieci hoteli takie jak TUI Blue, Robinson Hotels lub RIU Hotels. Jest właścicielem różnych linii lotniczych i 14 statków oceanicznych, które należą do TUI Cruises lub do Thompson Reisen. Ukierunkowana jest na klasyczne wyjazdy a ich spółki-córki 1-2-Fly i Discount Travel oferują cenowo bardzo korzystne wyjazdy last minute.

Z TUI mogą Państwo podróżować po całym świecie. Biuro oferuje takie miejsca jak: Madera, Wyspy Zielonego Przylądka, Turcja i Majorka. Można wybierać pobyty dla par, singli albo całych rodzin. W ramach przedłużonego weekendu mają Państwo również możliwość odwiedzić jedno z miast europejskich, poznać piękno metropolii europejskich. Mogą Państwo też podziwiać uroki Morza Śródziemnego albo na statku odkrywać egzotykę Dubaju, Bahrajnu, Kataru czy Abu Dhabi. Jeśli w trakcie wczasów zechcą Państwo dokładniej zwiedzić odwiedzany kraj i poznać bezpośrednio jego kulturę, mogą Państwo wybrać którąś z wycieczek. Można też udać się na safari na Kubie, korzystać z uroków wspaniałej przyrody Namibii, czy też poznawać naturalne bogactwa i klejnoty kultury Europy. Mają Państwo nawet możliwość podróżować ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi, ponieważ TUI dysponuje szeroką skalą hoteli animal-friendly. Biuro podróży oferuje ponad 120 miejsc podróży. We wszystkich przypadkach mają Państwo gwarancję zwrotu pieniędzy.

TUI Deutschland GmbH
Karl-Weichert-Allee 23
Hannover DE-30625
Tel.: +49 (0)511-56780105
E-Mail: info@tui.info

>>> Proszę sobię wybrać last minute wycieczki od biura podróży TUI Deutschland  <<<

Dokumenty do pobrania: Ogólne warunki handlowe oraz ubezpieczenie od BP


Poprzednie Następne