Wczasy na Korfu

Opublikowany 03.04.2017

Jedna z najpiękniejszych wysp greckich – Korfu – często nazywana jest szmaragdową wyspą. Jest ona także jedną z najbardziej zielonych wysp greckich. Dlatego też, jeżeli lubią Państwo wyjątkową naturę, warto spędzić wczasy właśnie na Korfu. Wybierzcie Państwo z naszej oferty wycieczek na Korfu i cieszcie się latem.

Na Korfu można znaleźć setki i tysiące gatunków roślin i zwierząt. Oprócz pięknej przyrody znajdą tutaj Państwo również dobrze wyposażone ośrodki turystyczne, gdzie zadbają o Państwa jak o królów. Wakacje na Korfu z niemieckimi biurami podróży są tym najlepszym wyborem.

Czym jeszcze można się cieszyś podczas wizyty Korfu? Całe wybrzeże wyspy jest lemowane unikalnymi plażami. Chodzi o plaże jak piaszczystek, tak żwirowe. Mogą więc Państwo znaleźć plażę z powierzchnią, która będzie Państwu najbardziej odpowiadać. Na plaży znajdą Państwo mnóstwo zabawy. Są jednak także bardziej oddalone miejsca, gdzie można spokojnie odpocząć. Wyspa Korfu to również doskonałe miejsce do wędkowania i nurkowania.

Wyruszajcie Państwo na Korfu do jednego z najpiękniejszych kurortów w Europie. Wybrać można na przykład z kurortu Arillas, Dassia, Acharavi i innych. Polecamy także wypożyczyć sobie na miejscu samochód i podróżować po tej oto wyjątkowej wyspie na własną rękę. Tym sposobem można zwiedzić wiele ciekawych miejsc. Szmaragdowa wyspa z pewnością oczaruje Państwa swym nietypowym urokiem. Korfu należało m.in. do ulubionych miejsc austriackiej cesarzowej Sissi.